SOLUTION Liftingové oční sérum (Instant lifting eye serum)

1 hodnocení

Intenzivní liftingové oční sérum Solution by Kvitok® je vhodné pro ošetřování očního okolí a díky obsahu klinicky testovaných aktivních látek pokožku vyhlazuje, rozjasňuje, redukuje tmavé kruhy a otoky. Můžete jej používat lokálně i v místech, kde jsou vrásky výraznější (okolí rtů, čelo), ale také k ošetřování ochablé pokožky obličeje, krku, dekoltu a dokonce rtů.

949 Kč
Dostupnost: Skladem
SOLUTION Liftingové oční sérum (Instant lifting eye serum)
1 hodnocení

Detailní popis produktu

Pleťová séra jsou produkty s vysokou koncentrací aktivních látek, takže stačí 2-3 kapky a o vaši pleť bude nadstandardně postaráno. Dokáží mnohem účinněji a rychleji bojovat proti nedostatkům pleti a napomáhat její regeneraci. V závislosti na typu séra dokážou rychlejší a intenzivnější cílení řešit konkrétní problémy s pletí, jako je zlepšení hydratace, vypnutí pleti, pročištění, zjemnění pórů, redukce zánětů. Můžete jimi skvěle doplnit základní rutinu dle aktuálního stavu pleti.

Úkolem pleťového séra je proniknout hlouběji do pokožky, kde může působit, proto je nesmírně důležité zakončit celou péči ještě pleťovým krémem, který obsahuje rostlinné oleje zabraňující transepidermální ztrátě hydratace, a tedy i znehodnocení aktivních látek. Nikdy však nemíchejte sérum s krémem, vždy počkejte, až se zcela vstřebá.

SLOŽENÍ: Lavandula Angustifolia Flower Water*, Cistus Ladaniferus Flower Water*, Butylene Glycol, Glycerin*, Aqua, Niacinamide, Fraxinus Excelsior Bark Extract*, Euphrasia Officinalis Extract*, Propanediol, Acmella Oleracea Extract*, Equisetum Arvense Extract, Wine, Caesalpinia Spinosa Gum, Camelia Sinensis Leaf Extract*, Sodium Hyaluronate, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Silanetriol, Potassium Citrate, Maltodextrin, Citric Acid

*certifikovaná organická surovina

Doplňkové parametry

Kategorie: Séra
Typ pleti: Citlivá, Suchá
Věk: 20+, 30+, 40+, 50+
Vhodné na: Vrásky, Pigmentové skvrny, Kruhy pod očima
Vegan: The Cruelty Free International Leaping Bunny
Objem: 15ml

Kvitok je slovenská značka, kterou založila Ing. Martina Dudová, PhD., která je vystudovaná chemička. Věří v kvalitní, jednoduché a účinné produkty, které jsou zároveň přirozené pro pokožku.

Kvitok kombinuje tradiční recepty se skutečnými vědeckými poznatky. Jak Martina tvrdí - ,,věda, výzkum a klinické studie posouvají lidstvo stále dopředu". 

V roce 2019 získal Kvitok jako první ručně vyráběná slovenská značka oprávnění používat logo Cruelty Free International Leaping Bunny (předtím známý jako HCS Humane Cosmetics Standard).

 

Snímek obrazovky 2022-10-24 v 17.03.48