Prsní vložky pro kojící maminky

Neohodnoceno

Kvalitní péče pro novopečené maminky.

129 Kč
Dostupnost: Skladem
Prsní vložky pro kojící maminky
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

 

  • Tradičně tvarované, výborně savé prsní vložky se snadno vloží do kojící podprsenky a bezvadně chrání vaše prádlo před únikem mateřského mléka v době mezi kojením
  • Vyrobeno výhradně z přírodních látek, jako jsou celulóza nebo geneticky neupravovaný rostlinný škrob
  • Neběleno chlorem
  • Balení obsahuje 26 ks
  • Testováno porodními asistentkami – od roku 2007 zvolen za nejlepší Eco-produkt v kategorii prsních vložek

SLOŽENÍ: Cellulose from wood pulp, Viscose + acrylic

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Menstruace
Druh: Non toxic
Vegan: Deklarováno výrobcem
Certifikát: USDA Certified Biobased Product
Objem: 26 ks

Od roku 1989 se Natracare stal přirozenou variantou dámské hygieny. Nabízí výběr vysoce kvalitních přírodních produktů, které prospívají nejen zdraví, ale také životnímu prostředí. Natracare tampony jsou z certifikované 100% biobavlny a stejně jako vložky a slipové vložky jsou vyrobeny jen z přírodních materiálů, zcela bez chloru a neobsahují žádné přídatné látky, parfémy nebo plasty.

Mnoho žen trpících alergiemi, podrážděním kůže, bolestivostí a svěděním může pozorovat zhoršení svého stavu během menstruace, proto světoví gynekologové doporučují těmto ženám, aby vyzkoušely Natracare celobavlněné produkty a vyhnuly se syntetickým a chemickým látkám běžně obsaženým v dámských hygienických prostředcích. Velké procento těchto žen zaznamenalo úlevu a zlepšení obtíží při používání Natracare produktů, které neobsahují rayon, plasty, pryskyřice ani parfemace. Natracare vložky neobsahují navíc ani polyakrylátové absorbenty ani plasty, které mohou v blízkosti kůže působit podráždění.

Zajímavostí je, že se každý rok musí někam vyhodit přes 45 miliard dámských vložek. Většina dámských vložek a vlhčených ubrousků je plná syntetických materiálů, například plastů, které se v zemi nerozpadnou stovky let, ale můžeme vás ujistit, že Natracare produkty jsou 95-100 % biologicky rozložitelné, kompostovatelné a jsou non toxic.

2784fa0c25f440c50d4b0858c129d04d-natracare-logo