Opalovací krém SPF 30

Neohodnoceno

Kvalitní přírodní opalovací krém je základním klíčem k ochraně a péči o pokožku. Nemastí, ihned se vstřebává do matu a obsahuje velmi lehké regenerační a hydratační látky. Směs zeleného čaje, šípkového oleje a vitamínu E bude vaši pokožku krásně vyživovat a pečovat o ni.

850 Kč
Dostupnost: Skladem
Opalovací krém SPF 30
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

INFO OD GUBO: Produkt je vhodný spíše na tělo.

SLOŽENÍ: 

Aktivní látky: Natural Zinc Oxide 220mg/g (Mineral)**

Další látky: Natural Caprylic/Capric Triglyceride (Sugar Derived)**, Grape Seed Oil**, Silica (Natural Mineral)**, Shea Butter**, Natural Corn Starch Octenylsuccinate Salt (Vegetable Derived)**, Candelilla**, Beeswax**, Natural Glyceryl Isostearate (Vegetable Derived)**, Natural Polyhydroxystearic Acid (Vegetable Derived)**, Jojoba Seed Oil**, Natural Vitamin E**, Safflower Seed Oil**, Cucumber** , Natural Glycerin (Vegetable Derived)**, Water**, Organic Green Tea*, Rose Hip Oil**

*Certifikované, organické

**Natural

Doplňkové parametry

Kategorie: SPF
Druh: Non toxic
Vegan: Cruelty free a vegan (PETA)
Objem: 150ml

Tato značka je čistě přírodní a organická. Všechny výrobky jsou vyráběny v Austrálii na velmi vysoké úrovni certifikací ekologického pěstování. Neobsahují žádné geneticky modifikované organismy, žádné syntetické a žádné živočišné produkty. Všechny produkty mají certifikaci PETA.

Zakladatelkou je Sonya Driver. Ta hledala alternativu samoopalovacího krému pro svou sestru, které onemocněla melanomem kůže. Když žádnou kosmetiku, která by splňovala její kritéria nenašla, rozhodla se jí sama vyrobit.

Snímek obrazovky 2023-05-16 v 13.59.09