Voda z pomerančových květů

Neohodnoceno

Voda z pomerančových květů (tzv. Neroli) vzniká při destilací kvítků pomerančovníku hořkého. Tato voda pleť čistí, pomáhá uzavírat póry a hydratuje. Doporučujeme tedy používat jako součást každodenní odličovací rutiny.

196 Kč
Dostupnost: Skladem
Voda z pomerančových květů
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Při používání olejů je doporučujeme vždy nanášet na vlhkou pokožku - ideálně právě na květovou vodu. Voda z pomerančových květů normalizuje produkci séba - mastné pleti tak pomáhá nelesknout se a suchou pokožku hydratuje. Éterické oleje, kterou jsou v ní obsaženy se samotné používají jak v Marocké tradici, tak i v aromaterapii při stresu a bolestech hlavy - voda z pomerančových květů provoní pleť i vlasy a navodí příjemnou atmosféru.

TIP: Aplikujte jemnou mlhu na pleť kdykoliv, kdy máte pocit suché pleti - vhodné do přetopených místností, na cesty letadlem.

SLOŽENÍ: Citrus Aurantium Amara Flower Watter, Pentylene glycol

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika
Vegan: Deklarováno výrobcem
Objem: 100ml
Uchovávání: Skladujte při pokojové teplotě, chraňte před přímým sluncem

V české rodinné firmě Zahir ví, které oleje a másla mají blahodárné účinky na pleť. Arganový olej, který při výrobě hojně využívají, je pěstován (z rostliny argánie) tradičním způsobem přímo v Maroku. Jejich produkty jsou vhodné pro všechny typy pleti, dokonce pro pleť s kožními problémy. Pleť je po pravidelném užívání krásně vypnutá, svěží a má sjednocenou barvu. Produkty jsou vhodné i pro ty nejmenší.


zahir-2