SOLUTION Zklidňující pleťový krém (Soothing face cream)

1 hodnocení

Lehký pleťový krém s prebiotiky obsahuje aloe vera, rostlinné oleje či hydroláty, které pleť ošetřují, hydratují, zklidňují a bojují proti negativním vlivům slunečního záření, městského a digitálního znečištění.

815 Kč
Dostupnost: Skladem
SOLUTION Zklidňující pleťový krém (Soothing face cream)
1 hodnocení

Detailní popis produktu

Během dne je pleť namáhána tím, že vynakládá spoustu energie na ochranu před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí. Během noci se pleť regeneruje. Proto jsme navrhli složení pleťových krémů a sér tak, aby pleť během dne ochraňovala a zároveň během noci vyživovala a napomáhala regeneraci.

Pleťové krémy jsou tvořeny vodní (květinové a bylinkové vody) a olejovou fází (rostlinné oleje) v kombinaci s aktivními látkami. Zejména rostlinné oleje jsou pro pleť důležité nejen z hlediska výživy, ale také pro zachování hydratace pleti. Proto se v našich krémech nacházejí ve vysokých koncentracích, přesto jsou textury lehčí.

 

Krém je tvořen vodní a olejovou fází, které spojuje rostlinný emulgátor, a doplňují jej aktivní látky zaměřené na cílené řešení konkrétních problémů.

Klíčovými aktivními látkami jsou klinicky testované látky Aquacacteen, HerbaGlow NRG, Infraguard a PrebiulinAga.

Aquacacteen – extrakt z kaktusu Opuncie mexická, zklidňuje podrážděnou pokožku, zmírňuje její zarudnutí a svědění. Ochraňuje a zpevňuje kůži po vystavení UV záření. Dodává pokožce vodu vážící látky, díky kterým je zajištěna dlouhotrvající hydratace, pevnější a vitálnější pleť, a to dokonce i po opláchnutí.

V klinické studii byly testovány sprchové gely s různými koncentracemi této aktivní látky, hydratace byla měřena pomocí Corneometru a výsledky jsou zobrazeny v následujícím grafu. Během jednoho týdne se zvýšila hydratace pokožky o 16%.

SLOŽENÍ: Lavandula Angustifolia Flower Water*, Rosa Damascena Flower Water*, Prunus Armeniaca Kernel Oil*, Glycerin*, Cetearyl Olivate-Sorbitan Olivate, Fragaria Ananassa Seed Oil*, Papaver Somniferum Seed Oil (slovenská produkce), Aqua, Phospholipids – Sphingolipids, Propanediol, Capparis Spinosa Bud Extract*, Rhodiola Rosea Root Extract*, Morus Nigra Leaf Extract*, Opuntia Ficus-Indica Stem Extract*, Caprylic /Capric Triglyceride*, Inulin, Lecithine, Caesalpinia Spinosa Fruit Pod Extract*, Helianthus Annuus Sprout Extract*, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*,  Tocopherol, Xanthan Gum, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Maltodextrin, Helianthus Annuus Seed Oil*, Citric Acid

*certifikovaná organická surovina

Doplňkové parametry

Kategorie: Krémy
Typ pleti: Citlivá, Normální, Suchá
Věk: 20+
Vhodné na: Hydratace, Šupinky na pleti, Rozšířené póry
Vegan: The Cruelty Free International Leaping Bunny
Objem: 30ml

Kvitok je slovenská značka, kterou založila Ing. Martina Dudová, PhD., která je vystudovaná chemička. Věří v kvalitní, jednoduché a účinné produkty, které jsou zároveň přirozené pro pokožku.

Kvitok kombinuje tradiční recepty se skutečnými vědeckými poznatky. Jak Martina tvrdí - ,,věda, výzkum a klinické studie posouvají lidstvo stále dopředu". 

V roce 2019 získal Kvitok jako první ručně vyráběná slovenská značka oprávnění používat logo Cruelty Free International Leaping Bunny (předtím známý jako HCS Humane Cosmetics Standard).

 

Snímek obrazovky 2022-10-24 v 17.03.48