Mini´s vyrovnávající set - pleť mastná, akné, problematická (EXP. 7/2024)

1 hodnocení

Sada mini´s vyrovnávající set obsahuje všechny klíčové kroky rutiny péče o pleť pro problematickou pleť, která potřebuje obnovit rovnováhu a být čistá a uvolněná. Jemně čistí, hydratuje a tonizuje pokožku, pomáhá jí vyrovnávat nadměrnou produkci mazu.

standardní cena: 870 Kč –25 % 649 Kč
Dostupnost: Skladem
Mini´s vyrovnávající set - pleť mastná, akné, problematická (EXP. 7/2024)
1 hodnocení
Gubo Insta feed čtverec
Akce Výprodej
870 Kč –25 %

Detailní popis produktu

Možná jste již slyšeli o tom, že je ideální používat produkty jedné značky a to z důvodu, že složením jsou poskládány tak aby se vzájemně v účincích doplňovaly a synergycky podporovaly. Hemptouch sada mini´s je ideální pro začátek k vyzkoušení kompletní pleťové rutiny.

Set mini´s obsahuje

Letáček s popisem produktů

Čistící pleťová emulze 20ml

Hydratační rozjasňující esence 20ml 

Vyrovnávající pleťový krém 10ml

Obnovující antioxidační pleťový olej 5ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové sady
Druh: Non toxic
Vegan: The Vegan Society
Objem: Čistící pleťová emulze 20ml, Hydratační rozjasňující esence 20ml, Vyrovnávající pleťový krém 10ml, Obnovující antioxidační pleťový olej 5ml
Certifikát: NATRUE

Hemptouch je přírodní a veganská kosmetika ze Slovinska. Do svých produktů přidávají konopí, které si pěstují na vlastním poli. Vše je ruční práce - od setby přes sběr až po finální produkt ve vašem domově. Pro co největší zachování všech aktivních složek lisují konopný olej za studena a extrakty konopného kanabinoidu CBD získávají šetrnou metodou CO2 extrakce, aby nemuseli používat rozpouštědla ani alkohol. Jsou zastánci čerstvosti, protože jen tehdy si suroviny zachovají své aktivní látky v plné síle. Z toho důvodu vyrábějí v menších šaržích a o to častěji.  

Konopí je pěstované v Ekologickém zemědělství pod přísnými předpisy EU. 

 logo-2