Prášek na praní Color & Sensitive

Neohodnoceno

Řada Sensitive určená pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou.

Varianta:
329 Kč
Dostupnost: Skladem příští týden, můžete objednat
Prášek na praní Color & Sensitive
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Prášek je vhodný na praní barevných jemných tkanin z bavlny, lnu i syntetických vláken. Jemný k barvám, vhodný k praní již od 20°C.
Bez parfemace. Celý obal je recyklovatelný.

Jak prát v Sonettu?

Pro ty nejlepší účinky je nutné prát v měkké vodě (tvrdost vody si zjistěte na stránkách vašeho města) a na světlé prádlo používat bělidlo. Produkty od Sonettu spolu skvěle spolupracují, proto velmi doporučujeme je používat společně. Tak docílíte těch nejlepších výsledků.

1) Sonett Prací prášek nebo gel
2) Sonett Změkčovač
3) Sonett Bělící prostředek

Biologické odbourávání
Mýdlo z rostlinných olejů má oproti všem ostatním čisticím látkám tu zvláštnost, že bezprostředně po použití se s vápníkem obsaženým vždy v odpadní vodě slučuje na vápenaté mýdlo a samo se tak neutralizuje ve svém povrchovém účinku na vodní organismy (primární odbourávání). Vápenaté mýdlo je pak ze 100 % rozkládáno mikroorganismy na oxid uhličitý a vodu (sekundární odbourávání). Při procesu výroby cukrových tenzidů a derivátů kokosového se z rostlinných surovin škrobu, cukru a tuku získávají části, které však zůstávají ve své přirozené struktuře plně zachovány. Proto je pro mikroorganismy jednoduché tyto tenzidy plně odbourat. Mýdlo, cukrové tenzidy a deriváty kokosového oleje jsou OECD považovány za biologicky snadno odbouratelné.

SLOŽENÍ: Zeolite, sodium soap*, sodium citrate, coco glucoside, sodium carbonate, sodium silicate, sodium bicarbonate, Quillaja saponaria*

*pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství

Doplňkové parametry

Kategorie: Prášky
Druh: Non toxic
Vegan: The Vegan Society
Objem: 1,2kg

Sonett je na trhu již od roku 1977. Vyrábí ekodrogerii, která je šetrná k životnímu prostředí i k lidskému organismu. Sonett vyrábí prací prášky, tekuté čistící prostředky, tablety do myčky a další účinné výrobky pro čistou domácnost. Ve výrobcích najdete ve stále větší míře suroviny z dynamického nebo ekologického zemědělství, jako např. olivový, řepkový či kokosový olej, palmový tuk nebo éterické oleje.

Produkty Sonett jsou tedy 100% biologicky rozložitelné a hypoalergenní. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizovaná a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů.

sonett_logo_en