Porodnické vložky

Neohodnoceno

Kvalitní péče pro novopečené maminky.
 
149 Kč
Dostupnost: Skladem
Porodnické vložky
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

  • Speciálně navrženo pro maminky na období po porodu a v šestinedělí
  • Prodloužené, měkké a dobře savé vložky jsou vyrobeny z bio bavlny a přírodního savého jádra
  • Měkké jádro je vyrobeno z celulózy, ochranná vrstva zabraňující prosáknutí z geneticky neupravovaného rostlinného škrobu
  • Povrch tvoří na dotek příjemná 100% bio certifikovaná bavlna
  • Neběleno chlorem
  • Balení obsahuje 10 ks

SLOŽENÍ: bavlna*, celulóza*, rostlinný škrob

* Z kontrolovaného ekologického zemědělství

Doplňkové parametry

Kategorie: Těhotenství a kojení
Druh: Non toxic
Vegan: Deklarováno výrobcem
Objem: 10 ks
Certifikát: USDA Certified Biobased Product

Od roku 1989 se Natracare stal přirozenou variantou dámské hygieny. Nabízí výběr vysoce kvalitních přírodních produktů, které prospívají nejen zdraví, ale také životnímu prostředí. Natracare tampony jsou z certifikované 100% biobavlny a stejně jako vložky a slipové vložky jsou vyrobeny jen z přírodních materiálů, zcela bez chloru a neobsahují žádné přídatné látky, parfémy nebo plasty.

Mnoho žen trpících alergiemi, podrážděním kůže, bolestivostí a svěděním může pozorovat zhoršení svého stavu během menstruace, proto světoví gynekologové doporučují těmto ženám, aby vyzkoušely Natracare celobavlněné produkty a vyhnuly se syntetickým a chemickým látkám běžně obsaženým v dámských hygienických prostředcích. Velké procento těchto žen zaznamenalo úlevu a zlepšení obtíží při používání Natracare produktů, které neobsahují rayon, plasty, pryskyřice ani parfemace. Natracare vložky neobsahují navíc ani polyakrylátové absorbenty ani plasty, které mohou v blízkosti kůže působit podráždění.

Zajímavostí je, že se každý rok musí někam vyhodit přes 45 miliard dámských vložek. Většina dámských vložek a vlhčených ubrousků je plná syntetických materiálů, například plastů, které se v zemi nerozpadnou stovky let, ale můžeme vás ujistit, že Natracare produkty jsou 95-100 % biologicky rozložitelné, kompostovatelné a jsou non toxic.

2784fa0c25f440c50d4b0858c129d04d-natracare-logo