Zimní procházka🌲

Neohodnoceno

Přejedli jste se výborným obědem a cukrovím a vydali jste se na procházku. Je zima až praští, ale vy si užíváte studený svěží vzduch vonící po smrku a borovici.

Tento pocit si můžete užít i doma se svíčkou Zimní procházka.

349 Kč
Dostupnost: Skladem
Zimní procházka🌲
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Podpořte lidi s Alzheimerem! Veškerý zisk z prodeje svíček na e-shopu Gubo bude darován České alzheimerovské společnosti. Akce probíhá již druhým rokem. Minulý rok jsme s vaší pomocí vybrali přes 20 000 Kč! Děkujeme, že pomáháte.

#alzheimernenisprosteslovo

Chcete podpořit lidi s Alzheimerem více? Kupte si trio svíček za zvýhodněnou cenu! V nabídce máme i další dvě vůně: Vanilkový rohlíček a Vánoční koření.

Česká alzheimerovská společnost, o.p.s.

Česká alzheimerovská společnost (ČALS) vznikla v roce 1997 jako občanské sdružení. U jejího zrodu stáli profesionálové z řad gerontologů, lékařů a sociálních pracovníků, stejně jako rodinní pečující. V roce 2014 se podařilo formálně dokončit transformaci ČALS na obecně prospěšnou společnost. Cílem ČALS nadále je pomáhat lidem s demencí a těm, kteří o ně pečují. ČALS je členem Alzheimer Europe a Alzheimer's Disease International.

POUŽITÍ: Pro optimální hoření nechte vosk rozpustit vždy až k okrajům nádoby. Před každým použitím zkraťte knoty na minimum (cca 0,5 cm).

SLOŽENÍ: 2x bavlněný knot, esenciální olej, sójový vosk

Doplňkové parametry

Kategorie: 🕯️Svíčky
Objem: 235ml