Set svíček (Vanilkový rohlíček, Vánoční koření, Zimní procházka)🍋🌲🎄

1 hodnocení

Koledy, vánoční pohoda, vůně čerstvě vytáhnutých vanilkových rohlíčků z trouby. Pohádky, bublající svařák na plotně, vůně perníčků. Vytvořte si takovýto pohodový večer ještě před Vánocemi. Přejedli jste se výborným obědem a cukrovím a vydali jste se na procházku. Je zima až praští, ale vy si užíváte studený svěží vzduch vonící po smrku a borovici.

 Neumíte se rozhodnout? Pořiďte si všechny tři svíčky za zvýhodněnou cenu a podpořte lidi s Alzheimerem.

999 Kč
Dostupnost: Skladem
Set svíček (Vanilkový rohlíček, Vánoční koření, Zimní procházka)🍋🌲🎄
1 hodnocení

Detailní popis produktu

Podpořte lidi s Alzheimerem! Veškerý zisk z prodeje svíček na e-shopu Gubo bude darován České alzheimerovské společnosti. Akce probíhá již druhým rokem. Minulý rok jsme s vaší pomocí vybrali přes 20 000 Kč! Děkujeme, že pomáháte.

#alzheimernenisprosteslovo

Jaké svíčky prodáváme jednotlivě? Vanilkový rohlíček, Vánoční koření a Zimní procházka.

Česká alzheimerovská společnost, o.p.s.

Česká alzheimerovská společnost (ČALS) vznikla v roce 1997 jako občanské sdružení. U jejího zrodu stáli profesionálové z řad gerontologů, lékařů a sociálních pracovníků, stejně jako rodinní pečující. V roce 2014 se podařilo formálně dokončit transformaci ČALS na obecně prospěšnou společnost. Cílem ČALS nadále je pomáhat lidem s demencí a těm, kteří o ně pečují. ČALS je členem Alzheimer Europe a Alzheimer's Disease International.

POUŽITÍ: Pro optimální hoření nechte vosk rozpustit vždy až k okrajům nádoby. Před každým použitím zkraťte knoty na minimum (cca 0,5 cm).

SLOŽENÍ: 2x bavlněný knot, esenciální olej, sójový vosk

Doplňkové parametry

Kategorie: 🕯️Svíčky
Objem: 3 x 235ml