Tablety do myčky

1 hodnocení

Ekologický prostředek do myčky na nádobí. Speciální složení odstraní mastné skvrny a zbytky jídla. 

Varianta:
249 Kč
Dostupnost: Skladem
Tablety do myčky
1 hodnocení

Detailní popis produktu

DÁVKOVÁNÍ: 1 tableta - 20g na jeden cyklus. Při velkém znečištění zvyšte na 2 tablety na cyklus.

O produktu
Tablety SONETT obsahují nerostné látky a biologicky plně odbouratelné organické složky. Neobsahují enzymy, agresivní bělicí látky s obsahem chloru, fosfáty ani vonné látky. Celý obal je recyklovatelný.

UPOZORNĚNÍ: Pro dokonalý účinek je nutné pravidelně používat leštidlo a regenerační sůl do myčky SONETT. Tím se zamezí vápenatým usazeninám na nádobí. Důležité je taky tvrdost vody. Změkčovač vody myčky by měl být nastaven na 8 ° dH (německé stupně) nad místní tvrdostí vody. Máte-li například tvrdost vody 16 ° dH (2,86 mmol / l), měli byste přístroj nastavit na 24 ° dH (4,29 mmol / l). V případě zabudovaného elektronického změkčovače vody, není vhodné používat Sonett ekologické mycí prostředky.

SLOŽENÍ: Sodium citrate, sodium carbonate, sodium percarbonate, tetra sodium glutamate diacetate, carboxymethyl inulin, sodium metasilicate, sodium bicarbonate, sodium silicate, sulphated castor oil, alkylpolyglucoside C8-16 (coco glucoside), sodium gluconate, potassium soap*  *certified organically grown

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tablety
Druh: Non toxic
Vegan: The Vegan Society
Objem: 2ks, 25ks, 800ks
Certifikát: NCP (Nature Care Product)

Sonett je na trhu již od roku 1977. Vyrábí ekodrogerii, která je šetrná k životnímu prostředí i k lidskému organismu. Sonett vyrábí prací prášky, tekuté čistící prostředky, tablety do myčky a další účinné výrobky pro čistou domácnost. Ve výrobcích najdete ve stále větší míře suroviny z dynamického nebo ekologického zemědělství, jako např. olivový, řepkový či kokosový olej, palmový tuk nebo éterické oleje.

Produkty Sonett jsou tedy 100% biologicky rozložitelné a hypoalergenní. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizovaná a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů.

sonett_logo_en