Čistící T-Zone maska s mořskými řasami a černým uhlím

Neohodnoceno

Čistící maska s černým uhlím a mořskými řasami je určena pro problematickou pleť v oblasti T-zóny (čelo, nos, brada), kde dochází k výraznější tvorbě mazu.

Aktivní uhlí hloubkově čistí póry, napomáhá detoxikaci pleti a jemně odstraňuje nadbytečný maz.

Položka byla vyprodána…
266 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Čistící T-Zone maska s mořskými řasami a černým uhlím
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Slupovací pleťová maska ​​je doplňkovým produktem při péči o vaši pleť, který velmi jemně a šetrně pročišťuje pokožku. Před použitím pleťových masek je třeba pleť odlíčit a vyčistit.

Aktivní černé uhlí je klíčovou složkou pro důkladné pročištění pleti, podporuje hojení zánětů, zmírňuje akné. Díky svým excelentním absorpčním vlastnostem na sebe dokáže navázat velké množství nečistot – je to silný detoxikátor již v malém množství.

V masce používáme aktivní uhlí, které se získává kalcinací kokosových slupek, čímž vzniká uhlí s velmi jemnými póry, které umožňují ještě účinnější adsorpci nečistot na povrch.

Mořské řasy hydratují a tonizují pokožku, zmírňují záněty a zanechávají pleť hladkou a hedvábně jemnou.

POUŽITÍ: Masku nanášejte na mírně navlhčenou pleť (navlhčete např. květovou vodou). Obsahuje černé uhlí, proto je třeba pleť dočistit vatovým tamponem nebo malým ručníčkem. Po použití doporučujeme k ošetření a tonizaci pleti použít květinové a bylinkové vody, které pokožku zklidňují (např. máta, heřmánek, levandule).

SLOŽENÍ: Diatomaceous Earth (křemelina), Activated Charcoal (aktivní černé uhlí), Algin (extrakt hnědých řas), Calcium Sulfate Hydrate (sádrovec), Tetrasodium Pyrophosphate (pyrofosfát)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Masky a peelingy
Vegan: The Cruelty Free International Leaping Bunny
Objem: 10g
Položka byla vyprodána…

Kvitok je slovenská značka, kterou založila Ing. Martina Dudová, PhD., která je vystudovaná chemička. Věří v kvalitní, jednoduché a účinné produkty, které jsou zároveň přirozené pro pokožku.

Kvitok kombinuje tradiční recepty se skutečnými vědeckými poznatky. Jak Martina tvrdí - ,,věda, výzkum a klinické studie posouvají lidstvo stále dopředu". 

V roce 2019 získal Kvitok jako první ručně vyráběná slovenská značka oprávnění používat logo Cruelty Free International Leaping Bunny (předtím známý jako HCS Humane Cosmetics Standard).

 

Snímek obrazovky 2022-10-24 v 17.03.48