Masážní stimulační kámen na obličej Gua Sha

Neohodnoceno

S využitím čínské techniky Gua Sha je čirý křemenný kámen tvarován tak, aby poskytoval dokonalou masáž obličeje, která pomáhá s odvodněním a zmírňuje napětí obličeje.

standardní cena: 669 Kč –26 % 489 Kč
Dostupnost: Skladem
Masážní stimulační kámen na obličej Gua Sha
Neohodnoceno
ErePerez QuartzSulpt&LiftFaceStone 640x960 WEB
Akce Výprodej
669 Kč –26 %

Detailní popis produktu

Tento masážní kámen na obličej podporuje zářivou a zdravou pokožku. Luxusní pomůcka vyrobena z čirého křemene se přizpůsobí přirozeným konturám vašeho obličeje. Jemným masírováním po pokožce stimuluje lymfatickou drenáž a nastartuje mikrocirkulaci. Na základě čínské techniky Gua Sha udělejte tuto součást své kosmetické rutiny.

Gua Sha je známá, že snižuje otoky, podporuje zpomalení stárnutí, zlepšuje elasticitu, okysličuje pokožku, detoxikuje a obnovuje kolagen. Můžete si dopřát přirozený okamžitý lifting obličeje! Výsledky jsou viditelné při pravidelném používání. Zaznamenáte šťavnatou pleť a ze samomasáže se může stát relaxační rituál. Obsahuje bavlněné pouzdro, které udrží váš kámen čistý a chráněný.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika
Objem: 1ks

Australská značka Ere Perez, která nese jméno své zakladatelky, vznikla v roce 2004. Své kořeny zapustila v Sydney, kam se Ere přestěhovala ze svého rodného Mexika. Nejenom smysl k přirozené ženské kráse, ale také láska a respekt k přírodě ji inspirovala k založení své vlastní značky. Ve svých začátcích vsadila na dnes již ikonickou řasenku s obsahem mandlového oleje, která ji otevřela dveře do světa přírodní dekorativní kosmetiky.

 EP_LOGO_FA_THICK