SOLUTION Rozjasňující pleťová maska (Brightening face mask)

Neohodnoceno

Rozjasňující pleťová maska díky obsahu klinicky testovaných aktivních látek pleť rozjasňuje, sjednocuje její tón, minimalizuje viditelnost pigmentových skvrn a zarudnutí, napomáhá exfoliaci a bojuje proti negativním vlivům slunečního záření, městského a digitálního znečištění. Obsahuje navíc prebiotický komplex, který podporuje obnovu přirozeného mikrobiomu.

619 Kč
Dostupnost: Skladem
SOLUTION Rozjasňující pleťová maska (Brightening face mask)
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Pleťové masky jemně a šetrně vyživují pokožku, zklidňují a doplňují výživné látky. Díky vysokým koncentracím aktivních látek a v závislosti na typu masky dokáží rychlejší a intenzivnější cílení řešit konkrétní problémy s pletí, jako je zlepšení hydratace, vypnutí pleti, pročištění, zjemnění pórů, redukce zánětů. 

Rozjasňující pleťová maska obsahuje:

Pleťová maska je tvořena vodní a olejovou fází, které spojuje rostlinný olivový emulgátor, a doplňují ji aktivní látky zaměřené na cílené řešení konkrétních problémů.

Klíčovými aktivními látkami jsou klinicky testované látky PinoluminTM, HerbaGlow®NRG, Infraguard a PrebiulinAga.

PinoluminTM je koncentrovaný extrakt z kůry švýcarské borovice, který zklidňuje přecitlivělou pokožku, redukuje lokální zarudnutí a zmírňuje barevné nepravidelnosti způsobené zánětem, což vede k výraznému zlepšení celkové homogenity tónu pleti. Klinické studie prokázaly, že dokáže účinně inhibovat neurozáněty (inhibuje aktivaci receptoru TRPV1), působí protizánětlivě (inhibuje uvolňování prostaglandinů a interleukinů = zánětlivé mediátory), eliminuje degradaci kolagenu po vystavení kůže UVA záření (inhibuje u1.

Také viditelně redukuje zarudnutí pokožky – výsledky prokázaly, že zarudnutí bylo sníženo o 25 % po 28 dnech, ao 40 % po 56 dnech. Světlost kůže (L*) a zarudnutí (a*) byly stanoveny na vybraných skvrnách pomocí chromatometru. Výsledky ukázaly, že PinoluminTM výrazně snižuje viditelnost stařeckých/pigmentových skvrn, kde došlo ke zvýšení světlosti pokožky o 2,8% po 56 dnech, snížení zarudnutí kůže o 10,5% po 56 dnech (a to u 95% a 77% dobrovolníků) . PinoluminTM vyrovnává tón pleti tím, že upravuje lokální zarudnutí, a také redukuje stařecké/pigmentové skvrny, což vede ke sjednocení tónu pokožky.

SLOŽENÍ: Lavandula Angustifolia Flower Water*, Rosa Damascena Flower Water*, Papaver Somniferum Seed Oil, Cetearyl Olivate-Sorbitan Olivate, Moringa Oleifera Seed Oil*, Fragaria Ananassa Seed Oil*, Inulin, Bromelain, Lecithin, Pinus Cembra Wood Extract, Propanediol, Aqua, Capparis Spinosa Bud Extract*, Rhodiola Rosea Root Extract*, Morus Nigra Leaf Extract*, Maltodextrin, Caesalpinia Spinosa Fruit Pod Extract*, Helianthus Annuus (Sunflower) Sprout Extract*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Tocopherol, Curcuma Longa (Turmeric) Root Powder, Xanthan Gum, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Citric Acid *certifikovaná organická surovina

*certifikovaná organická surovina

Doplňkové parametry

Kategorie: Masky a peelingy
Vegan: The Cruelty Free International Leaping Bunny
Objem: 30ml

Kvitok je slovenská značka, kterou založila Ing. Martina Dudová, PhD., která je vystudovaná chemička. Věří v kvalitní, jednoduché a účinné produkty, které jsou zároveň přirozené pro pokožku.

Kvitok kombinuje tradiční recepty se skutečnými vědeckými poznatky. Jak Martina tvrdí - ,,věda, výzkum a klinické studie posouvají lidstvo stále dopředu". 

V roce 2019 získal Kvitok jako první ručně vyráběná slovenská značka oprávnění používat logo Cruelty Free International Leaping Bunny (předtím známý jako HCS Humane Cosmetics Standard).

 

Snímek obrazovky 2022-10-24 v 17.03.48