Set svíček (levandule, pomeranč, skořice)

Neohodnoceno

Pokud nevíte, pro jakou svíčku se máte rozhodnout, tento cenově zvýhodněný set je přímo pro vás!

Položka byla vyprodána…
standardní cena: 897 Kč –11 % 799 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Set svíček (levandule, pomeranč, skořice)
Neohodnoceno
Untitled (1000 × 1000 px)
897 Kč –11 %

Detailní popis produktu

Svíčky z této kolekce jsou lehce parfemované, proto jsou vhodné do domácností s dětmi a zvířaty. Veškerý zisk z prodeje svíček jde České alzheimerovské společnosti. Pokud byste chtěli na Alzheimer přispět více, zadejte platbu přes QR kód a zadejte vyšší částku.

Skořice - Vůně skořice je s předvánočním časem neodmyslitelně spojena. Působí blahodárně na nervy, pomůže vám se vyrovnat se stresem a odstraňuje napětí. Má schopnost prohřívat a podporuje činnost krevního oběhu.

Levandule - Nezaměnitelná vůně levandule zklidní vaší mysl a navodí vám příjemné pocity. Přináší úlevu při velkém nervovém vypětí, stresu, nervozitě a úzkostech, výborně pomáhá při nespavosti, zmírňuje podrážděnost a deprese, mírně snižuje krevní tlak. Navozuje harmonii.

Pomeranč - Vůně pomeranče osvěží a dodá vám radost a optimismus. Posiluje, uvolňuje, pomáhá při strachu a smutku. Má pozitivní vliv na psychiku, je vhodný při nespavosti, úzkosti a závratích.
 
 

POUŽITÍ: Pro optimální hoření nechte vosk rozpustit vždy až k okrajům nádoby. Před každým použitím zkraťte knoty na minimum (cca 0,5 cm).

SLOŽENÍ: 2x bavlněný knot, esenciální olej pomeranč, sójový vosk, sušené byliny, mica

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Další
Vegan: Deklarováno výrobcem
Objem: 3 x 235ml
Položka byla vyprodána…