BIO Pokojový sprej Energy Boost

Neohodnoceno

Pořádnou porci energie během náročného dne občas potřebujeme všichni. S tímto pokojovým sprejem Energy Boost si na vás stres a únava nepřijdou.

399 Kč
Dostupnost: Skladem příští týden, můžete objednat
BIO Pokojový sprej Energy Boost
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Efektivní energizující mix z Douglasovy jedle, bílé jedle a grapefruitu hravě zatočí s ospalostí, stresem a pocitem, že se vám už vůbec nic nechce. Svěží vůně lesních stromů je doplněna o hořké, energií překypující aroma grepu. Aroma sprej vmžiku zaplní místnost inspirativní atmosférou, zažene chmury a dokonale vám vyčistí hlavu.

Douglasova jedle: osvěžuje, povzbuzuje
Bílá jedle: zlepšuje dýchání
Grapefruit: dodává dobrou náladu, energizuje

POUŽITÍ: Podle potřeby nastříkejte do okolního vzduchu.

 
SLOŽENÍ: Alkohol bio, Voda, Douglasova jedle bio, Bílá jedle bio, Grapefruit bio u.a.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Aromaterapie
Vegan: Hase mit schützender Hand (IHTK - Internationalen Herstellerverband gegen Tierversuche in der Kosmetik)
Objem: 50ml

Primavera je německá značka přírodní kosmetiky, která je na trhu více než 30 let! Vyrábí kvalitní esenciální oleje a pečující kosmetiku v souladu s přírodou a životním prostředí. Aromaterapeutická bio kosmetika je dotažena do těch nejmenších detailů. Esenciální oleje i produkty péče o pleť a tělo jsou připravovány z ingrediencí, které byly získány fair trade a od zemědělců pracujících na základě biodynamického zemědělství. Obaly jsou vyráběny výhradně z recyklovaného skla a dalších ekologických materiálů, které se dají opakovaně použít nebo znovu recyklovat. 

 

PVL_LOGO_gold