BIO Bylinný čaj Sweet Dreams

Neohodnoceno

Pohodlně se po dlouhém dni posaďte a užijte si čaj s BIO certifikovaným heřmánkem, lipovým květem a levandulí, který přispěje ke klidnému usínání. Uklidňující chuť těchto bylin osvobodí Vaší mysl a zavede ji do světa sladkých snů.

119 Kč
Dostupnost: Skladem
BIO Bylinný čaj Sweet Dreams
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Chuť čajů Royal Green začíná výběrem těch nejlepších rostlin a bylin z celého světa, které jsou pěstovány za trvale udržitelných podmínek, bez použití pesticidů a sklizeny ve správný čas. To vše zaručuje bohatou vůni a vyváženou chuť. Čaje jsou BIO certifikované, neobsahují umělá aromata a díky tomu jsou jedinečně lahodné. Čajové sáčky jsou vyrobeny z neběleného papíru, bez kovových sponek a jsou 100% biologicky rozložitelné.

PŘÍPRAVA: Uvařte vodu na 100°C, vložte sáček po dobu 3-5 minut, aby se uvolnily všechny složky čaje.

UPOZORNĚNÍ: Obsahuje lékořici. Lidé trpící vysokým tlakem by se měli vyhnout nadměrné konzumaci.

SLOŽENÍ: (100% BIO složek)  heřmánek (30%), máta (25%), skořice (20%), lipový květ (10%), lékořice (10%), lístky levandule (5%)

Doplňkové parametry

Kategorie: Další
Objem: 16 x 1,7g

Royal Green je holandská společnost, která věří v sílu přírody. Jejich produkty jsou vyráběny s láskou a v té nejvyšší kvalitě. Spolupracují s malými rodinnými farmami, podporují ekologické zemědělství a trvale udržitelný způsob pěstování rostlin.

Značka Royal Green