BIO Bylinný čaj Love & Happiness

Neohodnoceno

Čaj přináší skvělou kombinaci BIO certifikovaného heřmánku, lipového květu, bezového květu, měsíčku, růže a levandule, která zaplní srdce i duši. Připravte se na velký úsměv ve Vaší tváři.

119 Kč
Dostupnost: Skladem příští týden, můžete objednat
BIO Bylinný čaj Love & Happiness
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Chuť čajů Royal Green začíná výběrem těch nejlepších rostlin a bylin z celého světa, které jsou pěstovány za trvale udržitelných podmínek, bez použití pesticidů a sklizeny ve správný čas. To vše zaručuje bohatou vůni a vyváženou chuť. Čaje jsou BIO certifikované, neobsahují umělá aromata a díky tomu jsou jedinečně lahodné. Čajové sáčky jsou vyrobeny z neběleného papíru, bez kovových sponek a jsou 100% biologicky rozložitelné.

PŘÍPRAVA: Uvařte vodu na 100°C, vložte sáček po dobu 3-5 minut, aby se uvolnily všechny složky čaje.

SLOŽENÍ: (100% BIO složek) heřmánek (36%), lipový květ (16%), bezový květ (16%), černý čaj (15%), květ růže (6%), levandule (6%), měsíček (5%)

Doplňkové parametry

Kategorie: Další
Objem: 16 x 1,7g

Royal Green je holandská společnost, která věří v sílu přírody. Jejich produkty jsou vyráběny s láskou a v té nejvyšší kvalitě. Spolupracují s malými rodinnými farmami, podporují ekologické zemědělství a trvale udržitelný způsob pěstování rostlin.

Značka Royal Green