Aroma ventilátor Flower

Neohodnoceno

Nový aromadifuzér na principu ventilátoru provoní i velkou místnost a navíc září krásnými barvami. S květem života pro ještě více energie a vůně pro váš domov. 
 

 

1 570 Kč
Dostupnost: Skladem příští týden, můžete objednat
Aroma ventilátor Flower
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Krásný difuzér FLOWER využívá jednoduchého principu ventilace vzduchu k tomu, aby provněl až 50 m2. Díky měnícímu se spektru barev a krásné mřížce se symblem života, vytváří také harmonizující světelné efekty a vnáší do domu více energie.

Ventilátor nevyužívá vodu, proto se hodí i  všude tam, kde nechcete zvlhčovat vzduch. Hodí se do obývacího i dětského pokoje, stejně jako do ordinace, šatny, koupelny nebo na recpci. Neúnavně pracuje až 2 hodiny a potom se vypne. Uvolňuje vůni beze změny, a tak si ji užijete přesně tak, jak voní z lahvičky PRIMAVERA.

Tento ventilátor jednoduše zapojte do zásuvky. Dovnitř vložte filtr s textilní vložkou, nakapejte na textílii asi 2-3 kapky. Vložte mřížku a tlačítkem uveďte do provozu. 

Pak už si jen nerušeně užívejte působení vůně a barevné terapie.

POUŽITÍ:

  • Tento ventilátor jednoduše zapojte do zásuvky.
  • Dovnitř vložte filtr s textilní vložkou (součástí balení jsou 2 ks), nakapejte na textílii asi 2-3 kapky éterického oleje PRIMAVERA.
  • Vložte kovovou mřížku k přikrytí filtru.
  • Tlačítkem po pravé straně uveďte do provozu. Umožňuje až 2 hod nepřetržitého provozu.
  • Provoní 50 m2.
  • Světlo a barvy lze vypnout neboměnit tlačítlkem po levé straně.
 
Difuzér je jemně slyšet, asi jako malý větráček.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aromaterapie
Typ: Ventilace

Primavera je německá značka přírodní kosmetiky, která je na trhu více než 30 let! Vyrábí kvalitní esenciální oleje a pečující kosmetiku v souladu s přírodou a životním prostředí. Aromaterapeutická bio kosmetika je dotažena do těch nejmenších detailů. Esenciální oleje i produkty péče o pleť a tělo jsou připravovány z ingrediencí, které byly získány fair trade a od zemědělců pracujících na základě biodynamického zemědělství. Obaly jsou vyráběny výhradně z recyklovaného skla a dalších ekologických materiálů, které se dají opakovaně použít nebo znovu recyklovat. 

 

PVL_LOGO_gold